Перейти до контенту

Майструємо разом з дітьми

Мами і тата, бабусі і дідусі.

a421d45b14e2574881ec02eb0ea6e769Зверніть увагу на цікаві поради. Вони допоможуть Вам незвичайно яскраво і з користю провести час з дитиною! На цій сторінці ми хочемо поділитися з вами своїми улюбленими захопленнями, новими техніками образотворчого мистецтва, та іншим, що робить світ навколо нас різнобарвним.  Адже Краса, зроблена своїми руками не тільки прикрашає, але і надає впевненість дитині в тому, що він може на краще змінити свій навколишній світ.

Малюємо портрет клоуна

p61028-080601Так, це, звичайно ж, клоун - веселий, радісний, пустотливий, а іноді і сумний, іронічний, мрійливий, але обов'язково добрий, чарівний і яскравий. Саме такими постають клоуни в дивовижних образах, створених художниками старшої групи.

 

Мухомор

p61104-080312Дуже цікавий і різноманітний світ грибів. Мухомори - одні з найкрасивіших і запам'ятовуючих грибів, будь-хто, навіть самий недосвідчений грибник, побачивши мухомор, ніколи більше не забуде цей гриб і не переплутає його ні з яким іншим.

"Осінні листочки"

p61111-0954501Здрастуй осінь! З настанням осені все навколо змінюється, а в першу чергу природа! В цьому році осінь порадувала нас особливими фарбами краси, багатством і щедрістю. Багато художників і фотографів відображають осінню красу в своїх працях, а письменники і поети оспівують красу осінньої природи в своїх творах. Ми з дітьми також не змогли пройти повз осінньої краси і вирішили зробити колективну  аплікацію "Осінні листочки", ну звичайно, не без допомоги дорослих.